Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

14-latek z Lublina na jeden trening jedzie aż 600 km. "Bardzo mi zależy na piłce"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 października 2017 r. o 18:06 Powrót do artykułu
Ci którzy mają jakues "ale " to może porozmawiajcie z trenerem Sławomirem Królem z Barlinka ...tu będziecie mieli pole do popisu i wykazania się swoimi uwagami...powodzenia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"daje nadzieje na coś wielkiego" .............pewnie chodzi o wielkie $$$$$$$$$$$$$.No ja naprawdę gówno umie,bo nie wyobrażam sobie cotygodniowe wysyłanie dziecka 600km od domu,żeby przez wecckend orał trawę spełniając nieziszczone ambicje tatusia.
 100/100 :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś konkurs gazetowy na najgłupszych rodziców świata????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co mamy plakac,bo jezdzi kawal drogi?Lublin to nie wioska...jest w naszym miescie wiele możliwości do treningów.Co...moze mamy sie mu zrzucic na bilety,albo paliwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni chyba sobie troszkę szydzi z tego chłopca tym artykułem. I pytanie zasadnicze proszę wyjaśnić co to za treningi co trwają 5-7 godz. To już kpina albo jakiś cyrk. Hahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać po zdjęciach że Michał ma talent do.... modelingu. Może niech tata Adam o tym pomyśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obraził mnie ten artykuł, ponieważ sam mam syna który gra w piłkę. Z Lublina zrobiono jakiś zaścianek i okazuje się po tym artykule że nie ma żadnego dobrego trenera bramkarzy!!! Sam grałem w piłkę kiedyś w Lubliniance i z tego klubu był też Arek Onyszko kolega zresztą, ale i inni. Niech nie pisze ktoś takich idiotyzmów, że nie ma odpowiednich trenerów w Lublinie!!! Do Arka w Motorze teraz chyba jest trenerem!!! Zresztą dla mnie może jeździć i do Madrytu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten chłopak na pasie i rodziców którzy mu w tym pomagają. A wy barany za parę lat będziecie mieli w reprezentacji Bufona ,Szczęsnego i Fabianskiego w jednym. Żal mi osób za takie głupie komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co mnie to obchodzi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 10 lat będzie pierwszy w kolejce po zasiłek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajcie ze zrozumieniem.W tym artykule nikt nie powiedzial źle o Lublinie ,wręcz przeciwnie,chłopak sam z niego pochodzi i widać że jest mądrzejszy od tych bufonow co wymyślają swoje głupie teorie. , Chodzi tu o chlopaka zaangażowanie pasję i to że ktoś go uchwycil i wziął pod skrzydła.Nie ważne skąd pochodzi gdzie mieszka i gdzie chodzi trenować, liczy się cel , chęci i Serce ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać że chłopak ma mądrych rodziców którzy rozwijają jego pasję. lepiej jeździć tyle km na trening jak siedzieć na *** przed komputerem i z kolegami zadymy szukać. dobrze że trafiłeś na takiego fajnego trenera który umie wykorzystać twój talent i zamiłowanie do sportu to przez takich trenerów z pasją polska zaczyna wreszcie liczyć się w piłce nożnej. szacunek dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to walczy cała Polska , liczy się gra i zaangażowanie.Kochamy naszych sportowców ... !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michałku nie przejmuj się uwagami. Sportowcy i osoby medialne narażone są na obrazliwa krytykę.Najwięcej do krytykowania , rzucania ukasliwych uwag mają Ci którzy nie grzeszą kulturą osobistą, prostactwem , hamstwem i brakiem godnego wychowania ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dramat chłopak nie ma pojęcia o bronieniu koordynacyjne drewno. Widziałem go wielokrotnie dramat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe ze chłopak z takim talentem nie załapał sie do żadnej drużyny z 2003 rocznika (nawet na rezerwę) na Lubelszczyźnie przecież mamy makrolige i mnóstwo drużyn z Lubelszczyzny w lidze wojewódzkiej i lubelskiej. A już tłumacze dlaczego ponieważ jest słaby i tyle w tym temacie. Dlaczego rodzice puszczają 13-14 latka sami pociągami przez pół polski ? Chore. Żeby coś osiągnąć trzeba trenować regularnie praktycznie cały tydzień a nie tylko w weekend . Po tym artykule kazda lubelska drużyna i każdy bramkarz z tego rocznika powinien poczuć sie nie smacznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy bylibyście Ci którzy obrażacie tutaj , tacy mocni odważni żeby na żywo powiedzieć swoje mądrości ...tutaj piszecie bo bezpiecznie nikt was nie widzi , kozaczycie...można was przejrzeć na wylot ...wątpię czy na żywo mielibyśmy coś sensownego do powiedzenia ...Michalku , powodzenia ...:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie mamy jedną z lepszych szkółek bramkarskich która wychowala w krótkim czasie kilku fajnych bramkarzy Sokół gra obecnie w Anglii, Kochalski obecnie Legia I reprezentacja U18 , Kurek obecnie trzeci bramkarz Piasta Gliwice. Ta szkółka to Keeperteam Piekutowski, Wierzchowski, Mańka . Mam pytanie dlaczego tak zdolny bramkarz nie trenuje w tej szkólce tylko jezdzi pod Szczecin I jak jest mozliwe zagrac dobry mecz gdy dzień wczesniej trenowalo sie 7 godzin. Nie oceniam chlopaka bo go nie widzialem ale rodzice powinni skonsultowac sie z lekarzem bo zdrowi nie są 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście że w lublinie są możliwości ... jak się zakoc***esz to nie patrzysz gdzie cie to dopadnie .... i tego nikt nie neguje, ale mądry tylko zrozumie chłopaka przesłanie i pasję ...trzeba zwracać uwagę podkreślam " tylko niektÓrym rodzicom " którzy we wszystko się wtracaja na treningach , wlażą na boisko podczas treningów , meczy, krzyczą,poprawiają ,narzucają swoje racje , obrażają przeciwne drużyny ...no poprostu hamstwo brak kultury ...i jak mają trenerzy pracować z dziećmi młodzieżą jak na każdym kroku strofuje się ich i podważa autorytet na boisku ...apel do mediÓw ... inny rodzic z lublina ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...